Muzycznie w Nowy Rok

 W poniedziałkowe popołudnie Święta Trzech Króli w GOK odbył się tradycyjny Noworoczny Koncert Kolęd. Sala pękała w szwach. Publiczność gromadziła się w holu i na antresoli. Wszyscy chcieli uczestniczyć w wydarzeniu.

Rozpoczął go zachwycający występ Chóru Lira. Chórzyści przygotowani przez  Erikę Dobosiewicz przypomnieli najpiękniejsze kolędy. Po najstarszych i najbardziej już doświadczonych muzykach na scenie stanęli nasi najmłodsi, czyli Staśkowiacy. Podopieczni Rity Kajkowej jak zawsze zebrali brawa.

Wójt Kinga Sosińska wraz z radną Dominiką Siedlecką wręczały nagrody zwycięzcom Konkursu „Stanisławowskie Aniołki i Gwiazdeczki” . Nagrody w kategorii dzieci ufundowała firma Plastan ze Stanisławowa. W kategorii dorosłych nagrodami były vouchery na zabiegi pielęgnacyjne i manicure hybrydowy ufundowane przez Salon Iriny Sergienko ze Stanisławowa – tel. 733 068 763 i Dom Urody Elżbiety Gańko – Stanisławów, ul. Wołomińska 19.

Kolejnym punktem koncertu były przygotowane na wysokim poziomie Jasełka Kółka Teatralnego działającego przy GOK, po których wystąpiła Schola z Parafii w Stanisławowie, prowadzona przez Justynę Kierczyńską i Agatę Siatkowską.

Koncert zamknął rewelacyjny koncert Stanisławowskiej Orkiestry Dętej w Stanisławowie, pod batutą kapelmistrza Sebastiana Smędry, której tym razem towarzyszył Chór Laus Deo prowadzony przez Marcina Kowalskiego.

Wszyscy występujący zebrali gromkie brawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *