„Bo siła jest Kobietą”

„Bo siła jest kobietą” – na otwarcie tej szczególnej wystawy, 24 stycznia do GOK, zapraszają bohaterki cyklu zdjęć autorstwa fotoreporterki Agnieszki Król.

Amazonki z Siedlec, które wygrały z rakiem piersi i przeszły mastektomię pozowały do pięknych i odważnych fotografii.  Te zdjęcia zobaczycie w GOK.

Wystawa po raz pierwszy została pokazana 6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Do 15 stycznia będzie można oglądać ją w Centrum Kultury w Lublinie, skąd trafi prosto do GOK w Stanisławowie.

Panie, które zobaczymy na zdjęciach należą do siedleckiego stowarzyszenia RakOut, zrzeszającego kobiety walczące z rakiem piersi.
One same także wezmą udział w wernisażu wystawy, na którą zapraszamy w GOK w piątek 24 stycznia, o godz. 17.

Elementem wernisażu będą pokaz samobadania prezentowany na fantomie i pogadanka.

Przy okazji będzie można kupić kalendarz, zyski z jego sprzedaży w całości będą przeznaczone na działalność Stowarzyszenia.