„Stanisławowianie na ślubnym kobiercu”

• To tytuł wystawy, do tworzenia której zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Czekamy na Wasze fotografie ślubne, te współczesne i te stare, pamiątkowe, z rodzinnych albumów.
  • Prosimy o dostarczanie nam opisanych zdjęć, pocztą lub osobiście.
  • Po zamknięciu wystawy wszystkie zostaną Wam zwrócone.
  • Wśród osób, które dostarczą zdjęcia, rozlosujemy zaproszenie na romantyczną, walentynkową kolację dla dwojga w jednej z restauracji.
  • Otwarcie wystawy planujemy na sobotę 15 lutego, o godz. 17.
  • Będzie je towarzyszyć Koncert Radka Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego”, czyli akustyczny koncert najpiękniejszych piosenek Seweryna Krajewskiego. Muzycy sięgają do czasów największej świetności Czerwonych Gitar, przechodzą przez twórczość solową, utwory filmowe i napisane dla innych artystów. Sentymentalny wieczór gwarantowany! Wstęp wolny!